Вітаємо студентів-першокурсників спеціальностей “Менеджмент” і “Публічне управління та адміністрування

ODEU-копия2019mall

30 вересня 2019 р. відбулась урочиста посвята студентів-першокурсників, які розпочинають навчання в стінах Одеського державного екологічного університету!

Колектив кафедри щиро вітає першокурсників спеціальностей “Менеджмент” і “Публічне управління та адміністрування” і бажає успішного й насиченого навчання та яскравого студентського життя!

Дякуємо нашим студентам 2 та 4 курсів – Дмитрієнко Анастасії, Венгер Олені та Павленко Юрію за допомогу в організації зустрічі-знайомства з новими студентами 1 курсу!

30 серп