Візит до приватної школи «Гармонія»

ekokonf

25 квітня 2018 року з екологічним візитом у якості експертів до учнів приватної школи «Гармонія» м. Одеса завітали представники Одеського державного екологічного університету: аспірант кафедри гідрології суші, завідувач сектором з профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю Докус Ангеліна Олександрівна та магістр кафедри екології та охорони довкілля, керівник студентського креативного простору Ecoprostir Михайленко Владислав. Також у якості експерта на захід було запрошено випускницю ОДЕКУ, голову ГО «Центр демократичного розвитку молоді Синергія»  Котельникову Юлію.

Представники ОДЕКУ мали змогу виступити експертами в унікальному  за своєю специфікою заході – дискусії на тему зв’язку майбутнього людства та його технологічного розвитку. Учасники розподілилися на 4 групи:

– Прихильники технологічного прогресу;

– Не підтримуючі технологічний прогрес;

– Прихильники сталого розвитку;

– Прихильники альтернативної теорії, розробленої самою командою учнів.

На протязі всього дня учні готували матеріал, щоб відстояти свою позицію, за 2 години до виступу вони мали змогу розширити свою точку зору, поспілкувавшись з експертами у своїй сфері. Діалоги проходили жваво, динамічно, цікаво та плідно. Жоден учень не прийняв участі у дискусії, не дізнавшись чогось нового та унікального. Дивіться детальний фото-звіт за посиланням.

Не дивлячись на те, що у дискусії приймали участь близько 50 учнів з різних класів, це не стало перешкодою для активного та продуктивного діалогу учасників зі своїми колегами. Дійсно, у певну мить всі – учні, експерти, вчителі, директор – стали справжніми колегами, головна ціль яких була – дійти до суті.

Захід закінчено, але емоції ще свіжі, очі – палаючі а учні – задоволені. Це означає, що наша задача було виповнена гідно!

Ми дуже дякуємо адміністрації школи за запрошення і сподіваємося, що це лише початок плідної співпраці та довгої!

Далі – більше!

DSC_0578 DSC_0544
DSC_0539 DSC_0586
DSC_0638 DSC_0626
DSC_0602 DSC_0591

Слідкуйте за нашими новинами та ставайте на шлях ЕКО разом із нами!