Всесвітній день туризму

aHR0cHM6Ly9nYWxsZXJ5Lm1haWxjaGltcC5jb20vY2JkOWY1NzkyNTdhZjllM2ZlMzEzM2FkMi9pbWFnZXMvZTM2MjU1ODMtYTI2Ni00ODZhLWE5NTgtMzNjNzcwMjZjOTY0LmpwZw

Ось і відбулося довгоочікуване свято – Всесвітній день туризму! Одеський державний екологічний університет приєднався до святкування цього дня, організувавши у приміщені Ecoprostir захоплюючий лекторій для школярів Одеси та студентів ОДЕКУ.

Дружня атмосфера, яскравий матеріал, емоції, численні нотатки від учасників – ось що відбувалося 27-го вересня на 8-му поверсі ОДЕКУ. Кількість учасників була вражаючою і майже удвічі перевищила наші очікування! До Дня туризму долучилися і учні, і вчителі з Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, ЗОШ №92 та 106; студенти, і викладачі ОДЕКУ, що створило унікальну атмосферу заходу.

Хочеться виразити подяку представнику кафедри загальної та теоретичної фізики ОДЕКУ Алісі Анатоліївні Резніченко та представнику кафедри вищої та прикладної математики ОДЕКУ – Сергі Інгі Миколаївні за допомогу в організації заходу. Безмежно вдячні чарівній Марині Гуділіній за світлини, які закарбували на довгі роки чудові емоції юних еко-активістів. І, звичайно, висловлюємоподяку студентському  креативному  простору Ecoprostir за комфорт та гостинність.

Варто відзначити, що на захід було запрошено провідних фахівців у сфері туризму:

Ганна Журавська – директор туроператорської компанії SkyGroup,  виконавчий директор та член правління Асоціації розвитку туризму Одеського регіону «Велика Одеса», засновник клубу концептуальних мандрівників;

Роман Козловський – мандрівник,  засновник Агентства розвитку туризму;

Ольга Шикіна – мандрівниця, кандидат економічних наук, доцент кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу Одеського національного економічного університету.

Четвертим спікером заходу мала бути тревел-журналіст, гід по Одесі Наталя Власенко, але напередодні заходу вона захворіла і не змогла прийти. На знак подяки людині, яка організувала це свято, учасники зняли невеличке відео, в якому подякували Наталі та побажали найскорішого одужання! А практичний матеріал, який готувала  Наталя до Дня туризму, не пропав дарма, його презентував магістрант кафедри екології та охорони навколишнього середовища, керівник Ecoprostir– Владислав Михайленко.

Головне, що винесли учасники з цього заходу, можна охарактеризувати цитатою Марка Твена: «На смертному одрі ми будемо шкодувати про дві речі:  що мало любили та мало мандрували». Саме тому ми бажаємо вам у житті щироїлюбові та захоплюючих подорожей!

1(8) 8(2)
4(1) 5(1)
3(1) 6
7(2) 2(2)
Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone