Всеукраїнська конференція «Євроінтеграція екологічної політики України»

usa - green environment concept

Шановні колеги!

Одеський державний екологічний університет

Кафедра екологічного права і контролю

Має честь запросити Вас взяти участь у Всеукраїнській конференції «Євроінтеграція екологічної політики України».

Конференція відбудеться в м. Одеса (Україна) 29 – 31 травня 2019 р. в Одеському державному екологічному університеті.

Передбачаються наступні секції роботи конференції:

1. Глобальні екологічні проблеми
  2. Охорона і збереження природних ресурсів
  3. Інтегроване управління природокористуванням
  4. Охорона природи
  5. Імплементація Європейського екологічного права

Заявку на участь у конференції (зразок додається) необхідно надіслати до 10 травня 2019 року на адресу lawecology@ukr.net.

Для опублікування у збірнику матеріалів конференції необхідно надіслати до 17 травня на зазначену поштову адресу наступне:

• матеріали, оформлені відповідно до вимог (зразок додається);
  • фото- чи сканкопію квитанції про сплату оргвнеску.

Назви файлів мають бути підписані відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції (наприклад, Шевченко М.П._заявка, Шевченко М.П._матеріали, Шевченко М.П._квитанція).

Отримання матеріалів буде підтверджено.