Всеукраїнська олімпіада ОДЕКУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

logo_odeku

ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

«Що потрібно зробити абітурієнту щоб підвищити конкурсний бал ЗНО у 2021 році»

Шановні абітурієнти, мало хто з ваc знає про  можливість підвищити свій конкурсний бал ЗНО при вступі до закладів вищої освіти за рахунок нарахування додаткових балів за участь у «Всеукраїнській олімпіаді закладу вищої освіти для професійної орієнтації вступників»

Одеський державний екологічний університет вже три роки поспіль надає особливу підтримку абітурієнтам, нараховуючи додаткові бали до оцінки сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета учасникам «Всеукраїнської олімпіади ОДЕКУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності природничо-математичного та інженерно-технічного спрямування» в обсязі від 1 до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет.

Олімпіада проводиться у відповідності з: Законом України “Про середню освіту” та на підставі Положення про Всеукраїнську олімпіаду вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності природничо-математичного та інженерно-технічного спрямування (згідно Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2021 році).

Олімпіада зі спеціальності – це творче змагання з теоретичної та практичної підготовки школярів згідно з Переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців в ОДЕКУ за відповідними освітньо-кваліфікаційними рівнями.

Мета олімпіади виявлення обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, добір талановитої молоді для поповнення студентських рядів університету, реалізація здібностей талановитих учнів, розширення й поглиблення знань учнів із навчальних предметів природничого циклу, які виносяться на зовнішнє незалежне тестування.

Місце проведення олімпіади: І тур дистанційно (онлайн) 11.12.2020 р.

ІІ тур  – ОДЕКУ, м.Одеса, вул. Львівська, б. 15, лютий 2021 р.

Заявки приймаються до 10 грудня 2020 року. Для участі в олімпіаді просимо заповнити анкету на офіційному сайті:

Додаткові бали до сертифікату ЗНО з одного з предметів за результатами участі в олімпіаді зі спеціальності

• 101 «Екологія» – дисципліни: БІОЛОГІЯ, МАТЕМАТИКА, ГЕОГРАФІЯ, ХІМІЯ;
  • 183 «Технології захисту навколишнього середовища» – дисципліни: ФІЗИКА, МАТЕМАТИКА, БІОЛОГІЯ;
  • 103 «Науки про землю» (Гідрометеорологія) – дисципліни: МАТЕМАТИКА, ФІЗИКА, ГЕОГРАФІЯ;
  • 207 «Водні біоресурси та аквакультура» – дисципліни: БІОЛОГІЯ, МАТЕМАТИКА, ХІМІЯ, ГЕОГРАФІЯ.

при розрахунку конкурсного балу в ОДЕКУ нараховуються учасникам, які набрали не менше ніж 92 % балів на другому етапі.

(посилання на завдання олімпіади будуть розміщені на офіційному веб-сайті ОДЕКУ в день проведення I-го туру)

Запрошуємо до участі!

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Олімпіада проводиться за ліцензованими в університеті спеціальностями, перелік яких визначається щорічно з урахуванням чинного законодавства України.

Олімпіада проводиться у два етапи.

Етапи олімпіади для вступників складаються з двох турів – дистанційного та очного.

Під час проведення дистанційного туру учасники Олімпіади знайомляться із завданнями, розміщеними на офіційному веб-сайті ОДЕКУ та розв’язують їх.

Другий тур проходить в ОДЕКУ. До участі в другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів на першому етапі.

Важливі дати:

• 10 грудня 2020 року – останній день подання заявки на участь у олімпіаді;
  • 11 грудня 2020 року – І тур (дистанційне проведення) ;
  • лютий 2021 року – ІІ тур, ОДЕКУ;
  • лютий 2021оголошення результатів (інформація на офіційному сайті).

Учаснику необхідно заповнити заявку на участь у олімпіаді.

Переможцями Олімпіади вважаються учасники, які за результатами другого туру набрали більше ніж 90% балів з даного предмету.

Переможці визначаються відповідним оргкомітетом на підставі рекомендацій журі та затверджуються наказом ректора.

Дипломом I, II та III ступеня нагороджуються лише по одному учаснику з обраної дисципліни, які набрали максимальну кількість балів.

Нагородження переможців буде проходити в ОДЕКУ у лютому.

Якщо Вам необхідна консультація або виникли питання будемо раді допомогти:

• питання з реєстрації Підготовче відділення (0482) 42-77-64 foreign@odeku.edu.ua.
  • питання до оргкомітету з загальної організації олімпіади – Кирнасівська Наталія Василівна (0979756464)
  • Ткаченко Наталія Анатоліївна (0482) 42-77-64 foreign@odeku.edu.ua (0976014414)

Завдання І туру МОЖУТЬ виконуватися ВДОМА.

Слідкуйте за новинами на сторінках у соціальних мережах: