Всеукраїнській конкурс наукових студентських робіт з гідрометеорології

 

Порядок денний

Програма конференції


Список студентів, роботи яких було рекомендовано для представлення на науково-практичній конференції:

 

1 Авоян Вардан Львович Одеський національний морський університет
2 Білоброва Анастасія Сергіївна Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет
3 Біляєва Дар’я Ігорівна Національний університет цивільного захисту України
4 Волик Ольга Романівна Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
5 Вудвуд Христина Іванівна Чернівецький національний університет імені Ю. Федьковича
6 Глєбов Віктор Сергійович Одеська національна морська академія
7 Гончаренко Олексій В’ячеславович Харківській національний університет імені В.Н. Каразіна
8 Дерев’яга Олександр Олександрович Одеський державний екологічний університет
9 Дратований Михайло Володимирович Вінницький національний технічний університет
10 Жукова Юлія Олександрівна Дніпропетровський національний університетімені Олеся Гончара
11 Іванько Ольга Ігорівна Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
12 Кожухарь Тетяна Олександрівна Одеський національний морський університет
13 Колода Анна Іванівна Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
14 Куркуріна Олена Ставріївна Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара
15 Лисенко Олександра Григорівна Харківській національний університетімені В.Н. Каразіна
16 Лобко Юлія Вікторівна Київській національний університетімені Тараса Шевченка
17 Перепічка Юлія Михайлівна Чернівецький національний університетімені Ю. Федьковича
18 Пількевич Ірина Миколаївна Одеський державний екологічний університет
19 Романчик Дар’я Олександрівна Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
20 Старостін Дмитро Олександрович Одеський національний морський університет
21 Степура Євген Анатолійович Київській національний університет імені Тараса Шевченка
22 Шипілова Аліна Володимирівна Київській національний університетімені Тараса Шевченка
23 Шулянський Олег Олександрович Одеська національна морськаак адемія
24 Яригін Костянтин Леонідович Одеський державний екологічний університет

Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone