Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Науки про Землю (гідрометеорологія)»

onlajn-konferentsiya_250x188

В 2019-2020 н.р. в Одеському державному екологічному університетібуло проведено другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Протягом декількох місяців конкурсною комісією відбиралися кращі роботи в галузі гідрометеорології з провідних вищих навчальних закладів України. Двадцять шість наукових робіт було рекомендовано для захисту на науково-практичній конференції, а їх авторів було запрошено на підсумкову конференцію.

В зв’язку з оголошеним карантином Конкурсною комісією було ухваленорішенняпідвести підсумки другого туру конкурсу наукових студентських робіт за результатами оцінювання представлених студентами аудіовізуальних презентацій. До Організаційного комітету Конкурсу протягом тижня, з 13 по 19 березня 2020 р., надійшло 23 відеодоповіді.

Протягом наступного тижня, з 20 по 26 березня, Комісією було підведено підсумки Конкурсу студентських наукових робіт в галузі «науки про Землю (гідрометеорологія)» і оголошено переможців конкурсу.

За результатами науково-практичної конференції з підведення підсумків

Всеукраїнського конкурсу студентськихнаукових робіт

зі спеціальності

«Науки про Землю (гідрометеорологія)»

призові місця посіли:

перше місце

магістрант Одеського державного екологічного університету

Густенко Олексій Сергійович

з роботою

«Режимні характеристики суцільної низької хмарності і туманів в аеропорту міста Одеса»

студентка Луцького національного технічного університету

Іванців Ольга Василівна

з роботою

«Дослідження екологічного стану атмосферного повітря у м. Луцьку за допомогою методу ліхеноіндикації»

друге місце

магістрант Одеського державного екологічного університету

Вощиліна Діана Станіславівна

з роботою

«Динаміка приземної температури повітря на станціях східної Антарктиди»

студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Бесараб Юлія Сергіївна

з роботою

«Багаторічні коливання максимального стоку води річок басейнів Пруту та Сірету»

третє місце

студентиЧернігівського національного технологічного університету

Бабко Євгеній Олександрович

Дрозд Марина Сергіївна

з роботою

«Автоматична станція гідрометеорологічних спостережень верхнього Дніпра»

cтудент Одеського державного екологічного університету

Селегєєв Арсеній Сергійович

з роботою

«Історія розвитку гідрографічної мережі р. Сіверський донець та сучасні методи її ідентифікації»

студентка Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

Климчук Наталія Олександрівна

з роботою

«Зміна екстремальних кліматичних показників на Кіровоградщині за останні 20 років у контексті глобального потепління»

Щиро дякуємо всім учасникам за їх доповіді та приємну компанію, а організаторам за пророблену роботу.

Сподіваємось на продовження плідного співробітництва!

Результати

Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в області «Гідрометеорологія»

№ п/п Автор/автори роботи кількість балів місце/номінація ВНЗ
1 Густенко Олексій Сергійович 89.67 перше місце Одеський державний екологічний університет