Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності Науки про Землю (гідрометеорологія) 2017/2018 н.р.

study-abroad-participation-among-us-college-students-dropped-slightly-in-2008-09-school-year-10111701

Повідомляємо, що згідно Наказу МОН від 10.10.2017 № 1364 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році” у 2017/2018 навчальному році Одеський державний екологічний університет обрано базовим вищим навчальним закладом для проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Науки про Землю (гідрометеорологія).

З 9 червня 2017 р. діє нове Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, в якому можна ознайомитись з новими вимогами щодо наукових конкурсних робіт.

Номінанти І етапу Конкурсу повинні виступити з доповідями на тему представленої роботи на конференціях, організованих у ВНЗ.

Конкурсна комісія ВНЗ з проведення I туру Конкурсу відбирає не більше трьох наукових робіт з кожної галузі знань, спеціальності (спеціалізації) та надсилає їх до Одеського державного екологічного університету.

Не можна подавати одну й ту саму наукову роботу до різних базових вищих навчальних закладів.

Вищі навчальні заклади мають направити відібрані наукові роботи студентів в Одеський державний екологічний університет для участі у другому турі Конкурсу до 15 лютого 2018.