Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності Науки про Землю (гідрометеорологія) 2018/2019 н.р.

svetski-den-na-voda-2015-680x380

Повідомляємо, що відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 18.09.2018 р. № 1010 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році»у 2018/2019 навчальному році Одеський державний екологічний університет обрано базовим вищим навчальним закладом для проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Науки про Землю (гідрометеорологія).

Запрошуємо студентів Вашого навчального закладу взяти участь у II турі Конкурса.

На Конкурс від одного ЗВО може подаватися не більше трьох робіт переможців I туру. З детальною інформацією щодо вимог у оформленні студентських наукових робіт можна ознайомитися у Положенні про Всеукраїнський конкурс студентських науковихробіт з галузейзнань і спеціальностей, затверджених Наказом Міністерства освіти і науки України №605 від 18.04.2017 року.

Вищі навчальні заклади мають направити відібрані наукові роботи студентів в Одеський державний екологічний університет для участі у другому турі Конкурсу до 10 лютого 2019.

До 1 березня 2019 року на сайті Одеського державного екологічного університету (www.odeku.edu.ua)будуть вказані прізвища конкурсантів, які запрошуються до участі в підсумковій наукво-практичній конференції Конкурсу. На адресу закладів вищої освіти будуть надіслані листи-запрошення учасникам.

Проведення підсумкової наукво-практичної конференції Конкурсу планується за таким графіком: 21 березня 2019 року – заїзд учасників; 22 березня 2019 року – підсумкова науково-практична конференція, підведення підсумків; 23 березня 2019 року – екскурсія містом, урочисте вручення сертифікатів переможцям і учасникам Конкурсу, відїзд учасників.

Share on Facebook8Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone