Всеукраїнська олімпіада ОДЕКУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

logo_odeku

Одеський державний екологічний університет проводить Всеукраїнську олімпіаду ОДЕКУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності природничо-математичного та інженерно-технічного спрямування для учнів випускних класів середньої загальної освітньої школи, студентів випускних курсів коледжів і технікумів, а також які станом на час проведення Олімпіади отримали повну загальну середню освіту.

Олімпіада проводиться у відповідності з: Законом України “Про середню освіту” та на підставі Положення про Всеукраїнську олімпіаду вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності природничо-математичного та інженерно-технічного спрямування (згідно Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2018 році).

Олімпіада зі спеціальності – це творче змагання з теоретичної та практичної підготовки школярів згідно з Переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців в ОДЕКУ за відповідними освітньо-кваліфікаційними рівнями.

Мета олімпіади виявлення обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, добір талановитої молоді для поповнення студентських рядів університету, реалізація здібностей талановитих учнів, розширення й поглиблення знань учнів із навчальних предметів природничо циклу, які виносяться на зовнішнє незалежне тестування .

Місце проведення олімпіади:

І тур дистанційно (онлайн) 14.12.2018 р.

ІІ тур  – ОДЕКУ, м.Одеса, вул. Львівська, б. 15, лютий 2019 р.

Заявки приймаються до 13 грудня 2018 року. Для участі в олімпіаді просимо заповнити анкету за посиланням

До участі в другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів на першому етапі.

Додаткові бали до сертифікату ЗНО з одного з предметів за результатами участі в олімпіаді зі спеціальності

101. «Екологія» – дисципліни: БІОЛОГІЯ, ГЕОГРАФІЯ, ХІМІЯ;
183. «Технології захисту навколишнього середовища» – дисципліни: ФІЗИКА, МАТЕМАТИКА, БІОЛОГІЯ;
101. «Науки про землю» (Гідрометеорологія) – дисципліни: МАТЕМАТИКА, ФІЗИКА, ГЕОГРАФІЯ;
207 «Водні біоресурси та аквакультура» – дисципліни: БІОЛОГІЯ, МАТЕМАТИКА, ХІМІЯ.

при розрахунку конкурсного балу в ОДЕКУ нараховуються учасникам, які набрали не менше ніж 90 % балів на другому етапі.

(посилання на завдання олімпіади будуть розміщені на офіційному веб-сайті ОДЕКУ в день проведення I-го туру)

Запрошуємо до участі!

Share on Facebook1Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone