Загальна інформація про кафедру довузівської підготовки

На базі факультету довузівської підготовки було створено кафедру довузівської підготовки в 1996 році, а з 03.10.2005 року, вона функціонує у складі відготовчого відділення.

Першим завідувачем кафедри стала доцент, кандидат технічних наук Расторгуєва Тетяна Євгеніївна.

З 2015 р. і по теперішній час кафедру довузівської підготовки очолює кандидат географічних наук Галич Єлизавета Анатоліївна.

Кафедра забезпечує викладання базових нормативних дисциплін:

– «Українська мова»,

– «Математика»,

та навчальних дисциплін за вибором слухачів в залежності від напряму підготовки:

• «Економічна та соціальна географія світу»,
  • «Основи економіки»,
  • «Країнознавство»,
  • «Основи інформатики і обчислювальної техніки,
  • «Фізика»,
  • «Хімія»,
  • «Біологія»,
  • «Креслення».

Робота кафедри в галузі міжнародної діяльності спрямована на розвиток зв’язків в області наукових досліджень та науково-методичних розробок в світовій системі освіти.

Загалом за ці роки спеціалізовану довузівську підготовку пройшли більше як 2110 чоловік, а 1390 випускників кафедри, успішно пройшовши конкурсний відбір, вступили на різні факультети та спеціальності Одеського державного екологічного університету.

Одночасно в рамках кафедри здійснюється мовна підготовка іноземних громадян, освітній рівень яких дозволяє без вивчення загальноосвітніх дисциплін продовжити підготовку на основних факультетах, в аспірантурі або докторантурі університету.

Всесвітньо відомими серед випускників – іноземців є:

– випускник 1977 року Н’Діай Алуін (Сенегал) – один з лауреатів Нобелівської премії

– випускник 1984 року Сельсо Пасос Альберді (Куба) працює у Всесвітній Метеорологічній організації

Kovalenko

Керівник відділу по роботі з іноземними студентами
ст. викладач кафедри довузівської підготовки
Воронежцева Алла Аркадіївна

Kuznichenko

Завідуюча підготовчим відділенням
к.геогр.н., доцент кафедри
Кирнасівська Наталія Василівна

Ponomarenko