Загальна інформація про кафедру економіки природокористування

Кафедра економіки природокористування була створена в 2004 році з метою підготовки фахівців, що здатні здійснювати професійну діяльність на підставі ринкових методів господарювання з урахуванням екологічних чинників. Засновником кафедри та її завідувачем протягом 10 років був доктор економічних наук, професор, академік НАН України  Борис Володимирович Буркинський. З листопада 2013 р. кафедру очолює доктор економічних наук, професор Губанова Олена Ростиславівна.

На кафедрі працюють: доценти –  кандидати економічних наук Арестов С.В., Дем’яненко С.Г., Бунякова Ю.Я., старші викладачі – Вартанян Г.В., Плетос С.В., Поліщук Т.М., Поляничко О.В., Куваєва В.О., старший лаборант Рубцова В.В.