Загальнодержавний День відкритих дверей закладів вищої освіти

73296

1 червня 2018 року у Херсонському державному університеті відбувся Загальнодержавний День відкритих дверей закладів вищої освіти, на базі яких створено освітні центри «Крим-Україна». Ініціаторами заходу виступили – Міністерство освіти і науки України й Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

До Загальнодержавного Дня відкритих дверей долучилися 35 вищих навчальних закладів, у яких передбачено спрощений порядок вступу для випускників з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей та Криму.

Представників майже всіх регіонів України у стінах найстарішого навчального закладу півдня України – Херсонського державного університету – привітала в.о.ректора ХДУ Наталія Тюхтенко. Вона представила присутнім гостей заходу – заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Балоня, першого заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб ЮсуфаКуркчі, в.о.директора Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Світлану Кретович.

крим5

Виступаючі зазначили, що освітній центр «Крим-Україна» надає консультативну допомогу і кожен, хто надасть заявку до цих центрів буде зарахований на бюджетні місця до українських вишів. Окрім того, запрошені гості подякували керівництву Херсонського державного університету за організацію та проведення Загальнодержавного Дня відкритих дверей.

Також у ході заходу відбулися презентації закладів вищої освіти з майже всіх регіонів України.

Одеський державний екологічний університет представила завідувач Сектору профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю Докус Ангеліна Олександрівна.

DSC_0560

Варто зазначити, що подібні заходи проходили й у Маріуполі та Сєвєродонецьку.

Отже, громадянам з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей та Криму, які бажають навчатися у  вищих начальних закладах України, у тому числі і ОДЕКУ, за кошти державного замовлення необхідно приїхати до освітнього центру «Крим-Україна» до 20 липня (для вступу на навчання за кошти фізичних осіб – до 28 вересня), заповнити освітню декларацію, скласти вступні випробування з української мови, історії України та профільного предмету з вибраної спеціальності. На період вступної кампанії надається гуртожиток. Освітній центр допомагає в оформленні документів державного зразка.

Детальна інформація на сайті Одеського державного екологічного університету– Освітній центр «Крим-Україна» http://odeku.edu.ua/vstup-2/prijmalna-komisiya/pravila-prijomu/.

ОСВІТНІЙ ЦЕНТР ОДЕКУ «КРИМ-УКРАЇНА»

Структура освітнього Центру «Крим-Україна»: уповноважений навчальний заклад Одеський державний екологічний університет

Графік роботи: з 04 липня по 30 вересня 2018 року, з 1000  до 1600 год. (з 01 вересня  – вихідні дні субота та неділя).

Уповноважений вищий навчальний заклад

Одеський державний екологічний університет (odeku.edu.ua)

Сербов Микола Георгійович, м.  Одеса, вул. Львівська, буд. 15, навчально-лабораторний корпус № 1, каб. 201, 101, info@odeku.edu.ua,

+38 (0482) 32-67-64, +38 (0482) 32-67-57,

E-mail: serbov@odeku.edu.ua, abitur@odeku.wdu.ua

Уповноважена загальноосвітня школа

Одеська загальноосвітня школа № 118 І-ІІІ ступенів

Директор Єфімова Наталія Олегівна

Уповноважена особа Кухар Володимир Вікторович

м. Одеса, вул. Преображенська, буд. 75

http://prumodessaznz-118.odessaedu.net

+38 (048) 722-00-60

Уповноважений коледж Одеського державного екологічного університету

Одеський коледж комп’ютерних технологій  ОДЕКУ (okkt.in.ua)

Директор Ковальчук Володимир Володимирович

м. Одеса, вул. Ак. Корольова, буд. 5/2, http://okkt.in.ua

+38 (048) 746-15-17, +38 (048) 748-21-47

E-mail: info@okkt.in.ua, college_odeku@ukr.net

Інформацію про максимальні обсяги державного замовлення, їх розподіл за окремими спеціальностями та формами навчання можна переглянути на сайті Приймальної комісії Одеського державного екологічного університету за посиланням http://odeku.edu.ua/vstup-2/prijmalna-komisiya/derzhavne-zamovlennya-2017/

Приєднані файли:

Перелік та форми документів для осіб, які проживають на тимчасово окупованій території України

ДОСТУПНА ОСВІТА: http://dostupnaosvita.com.ua/

крим6 DSC_0554

 

Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone