Захист кваліфікаційних робіт магістрів кафедри економіки природокористування

Захист

Сьогодні, 23 грудня 2020 року, на кафедрі економіки природокористування ОДЕКУ успішно пройшла робота екзаменаційної комісії № 14 з випуску магістрів зі спеціальності 051 «Економіка», освітня програма «Економіка довкілля та природних ресурсів».

Комісія під головуванням д.е.н., професора, завідувачки відділу економіко-екологічних проблем приморських регіонів Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України КУПІНЕЦЬ Лариси Євгенівни, у складі зав. кафедрою економіки природокористування, д.е.н., професора ГУБАНОВОЇ Олени Ростиславівни, д.е.н., професора кафедри економіки природокористування АНДРЄЄВОЇ Наталії Миколаївни, к.е.н., доцента кафедри економіки природокористування, гаранта освітньої програми ШУПТАР-ПОРИВАЄВОЇ Наталії Йосипівни у дистанційному режимі на платформі ZOOM заслухала і високо оцінила кваліфікаційні роботи наших магістрів.

Тож ми поздоровляємо наших випускників з успішним захистом, бажаємо міцного здоров’я, наснаги, оптимізму і добробуту! Нехай ваша подальша життєва дорога буде сповнена нових можливостей і перспектив, блискучих ідей і успіхів!

м1 м2
м7 м7