Захист кваліфікаційних робіт магістрів на кафедрі метеорології та кліматології

min1

На кафедрі метеорології та кліматології 26-27 грудня 2019 р. пройшла робота  Атестаційної комісії з захисту кваліфікаційних магістерських робіт.

Кваліфікаційні магістерські роботи успішно захистили 9 магістрів-метеорологів денної (гр. МЗМ-18) і 8 заочної (МНЗ-2м) форм навчання.

Магістри презентували та вдало захистили результати власних наукових досліджень, які виконувалися у межах кафедральних НДР та за запитами Запорізького, Чернігівського та Дніпровського ЦГМ та Українського ГМЦ.

Кваліфікаційні роботи виконувалися під керівництвом провідних викладачів кафедри – доцентів к.геогр.н. Агайар Е.В., Боровської Г.О., Нажмудінової О.М., Міщенко Н.М., Семергей-Чумаченко А.Б.

Всі кваліфікаційні магістерськіроботи пройшли перевірку на антиплагіат з гідним результатом – 70-92 %. Успішність та якість захисту кваліфікаційних робіт становили 100%.

Колектив кафедри виражає щиру подяку голові Атестаційної комісії зі спеціальності 103 «Науки про Землю», ОПП «Метеорологія» начальнику ГМЦ ЧАМ Ситову Віктору Миколайовичу.

MyCollages (1) 2 3 4 IMG-e8f386f68eb1d37e9427ad1576e3cf44-V_1+ - копия - копия

Бажаємо нашим новим колегам вдалої праці за фахом!!!!