Захист магістерських робіт на кафедрі гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ в 2018 році

i

22 червня 2018 р. в ауд. 515 (НЛК№2) відбулось засідання Державної екзаменаційної комісії по секції кафедри гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ щодо захисту дипломних проектів магістрами – гідроекологами 2 (6) року навчання. Магістри презентували і доповідали результати своїх наукових досліджень, виконаних під керівництвом провідних викладачів кафедри гідроекології (проф. Лобода Н.С., доц. Гриб О.М., Даус М.Є., Отченаш Н.Д., ас. Куза А.М., зав. лаб. ГГВД Пилип′юк В.В.). Результати досліджень опубліковані в численних тезах, статтях і доповідях на наукових конференціях різного рівня. Всі роботи вперше пройшли перевірку на антиплагіат.

Тематика наукових розробок магістрів торкалась питань оцінки якості вод річок України, оптимізації гідроекологічного стану водних екосистем нашої держави та прогнозу змін на майбутнє з врахуванням поточних тенденцій кліматичних змін. Всі студенти позитивно захистили свої дипломні проекти і отримали високі оцінки. Колектив кафедри гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ щиро вітає наших випускників (10  студентів), бажаємо всім професійних і особистих звершень, наснаги і всього найкращого на життєвому шляху. Всіма пишаємось і просимо не забувати свою Alma mater, адже приємних спогадів за роки навчання на кафедрі нашим випускникам лишилось багато. Дякуємо всім причетним до сьогоднішньої події, яка вкотре засвідчила високий рівень підготовки гідроекологів, яких вже багато років випускає кафедра гідроекології та водних досліджень Одеського державного екологічного університету.

1 2 3 4 5 6 35972013_651605291852414_9174363530839719936_n P1010002 P1010007