Запрошення на святкування Всесвітнього дня туризму

aHR0cHM6Ly9nYWxsZXJ5Lm1haWxjaGltcC5jb20vY2JkOWY1NzkyNTdhZjllM2ZlMzEzM2FkMi9pbWFnZXMvZTM2MjU1ODMtYTI2Ni00ODZhLWE5NTgtMzNjNzcwMjZjOTY0LmpwZw

27 вересня – Всесвітній день туризму (англ. World Tourism Day) – міжнародне свято, засноване Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристичної організації в 1979 році в іспанському місті Торремолінос. Щороку до дня туризму обирають певну тему, цього року нею став туристичний та культурний захист, а саме «Tourismandculturalprotection!». Всесвітній день туризму – це день «відкритих дверей» в будь-якій точці світу.

Ми певні, що так само, як і ми, ви любите подорожувати! Саме тому ми раді запросити всіх бажаючих на святкування Дня туризму 27 вересня, о 14:30 в студентський креативний простір ОДЕКУ «Ecoprostir» (8 поверх НЛК№2), Одеський державний екологічний університет, вул. Львівська 15.

Також, у вас буде можливість більше дізнатися про спеціальність 242 “ТУРИЗМ” 🌳

Приємною новиною для всіх учасників стане склад спікерів заходу, адже ними стануть ті люди, які мають невпинну практику у сфері туризму, а саме:

Наталя Власенко – тревел-блогер, провідний гід по Одесі, спеціаліст у сфері туризму, яка розповість про День туризму та можливості незвичних екологічних та бюджетних подорожей нашою неймовірною країною.

Руслан Верін – відомий одеський мандрівник, який об’їздив на велосипеді Африку, Азію і частину Північної Америки, подолавши загалом 46000 км! Руслан проведе інтерактивну бесіду, де поділиться з учасниками головними секретами успішної подорожі!

Після заходу передбачено фотосессію зі спікерами!

На такому заході сумувати не буде часу! Тому не зволікайте, кількість місць обмежена! Реєстрація обов’язкова за посиланням:

Подія на facebookhttps://www.facebook.com/events/237519180269964/

Сторінки у Facebook – Eko-молодь&Ukraine

та Instagram – eco_odeku

Як ми святкували Всесвітній день туризму у минулому році

ВДТ_084 ВДТ_006
ВДТ_040 ВДТ_067

Залишайтеся з нами та ставайте на шлях ЕКО разом з ОДЕКУ!

До зустрічі 27-го вересня!