Запрошуємо на Всеукраїнський фестиваль StartUp #EcoChallenge

T1BxkLT62uY

5 жовтня 2019 р. вперше відбудеться Всеукраїнський фестиваль StartUp #EcoChallenge (фестиваль зелених заводів, ідей, проектів та екологічних людей України).
Студенти Одеського державного екологічного університету, якщо Ви маєте цікаву ідею, проект, з якими хочете ознайомити суспільство, хочете знайти однодумців та долучитись до екоспільноти – приєднуйтесь до участі у заході. У Вас буде можливість знайти інвестора у Вашу екологічну бізнес-ідею.

1  3 4 5

Учасникам, необхідно надати презентацію  Вашого StartUp до 23 вересня координатору.

в Impact Hub Odessa (м.Одеса, вул. Грецька, 1а, вхід з вулиці Юрія Олеши) з 10.00 до 14.00 .

За інформацією  щодо участі у фестивалі звертатися до координатора:  Юзви Ірини Михайлівни (кафедра Публічного управління иа менеджменту природоохоронної діяльності) –   irinauzva333@ukr.net.