Запрошуємо ваші статті до випуску міжнародного журналу (Scopus/WoS) під редакцією професора нашого університету

scopus

Запрошуємо авторів підготувати до 31 березня 2021 року статті для спеціального випуску “Міжнародного журнала паралельних, інноваційних та розподілених систем” під редакцією доктора технічних наук, професора Дмитра Анатолійовича Зайцева (кафедра інформаційних технологій Одеського державного екологічного університету) “Технологія програмування на сітях Петрі/Слєпцова для паралельних, інноваційних та розподілених систем”. Журнал індексується Scopus/WoS та іншими наукометричними базами (публікації безкоштовні).

Обчислення на сітях Слєпцова є інноваційною вітчизняною технологією графічного паралельного програмування, яка дозволяє отримати значні прискорення обчислень за рахунок тонкої грануляції масового паралелізму на новітніх апаратних засобах обчислювальної пам’яті.

До спеціального випуску запрошуються статті з багатьох напрямів технології графічного програмування, архітектури відповідних апаратних засобів, прикладних програм для різноманітних галузей застосування тощо.