Засідання Координаційного комітету проекту TEMPUS – QANTUS у Варшаві

logo-qantus-tempus (1)(1)

LogosBeneficairesTempusRIGHTvect_s

13-14 червня на базі Варшавського університету наук про життя (Республіка Польща) відбулося засідання Координаційного комітету міжнародного проекту “Рамка кваліфікацій у галузі наук про навколишнє середовище для українських університетів” (QANTUS) за програмою TEMPUS IV.

У засіданні взяли участь координатор проекту проф. С. Ігнар (Варшавський університет наук про життя), національний координатор проекту, проректор з НПР, проф. В.М. Захарченко В.М. (Національний університет “Одеська морська академія”), проф. М. Франкович (Ягеллонський університет, Польща), проф. С.М. Степаненко (Одеський державний екологічний університет), проф. А.В. Тітенко (Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна). До участі у засіданні також були запрошені М. Текманська (Варшавський університет наук про життя) та О.В. Шаблій (Одеський державний екологічний університет).

Під час засідання розглядалися питання закупівель обладнання для українських партнерів проекту TEMPUS – QANTUS, план публікацій літератури, план заходів на другу половину 2017 р. та інші поточні питання проекту.

IMG_5208_s_500x375 IMG_5214_s_500x375
IMG_5215_s_500x375 IMG_5212_s_500x375