Збори трудового колективу Одеського державного екологічного університету

logo_odeku

За традицією, 31 серпня 2017 року відбулися  збори трудового  колективу Одеського державного екологічного університету для визначення планів роботи на поточний 2017/2018 навчальний рік.

Ректор університету Сергій Миколайович Степаненко ознайомив трудовий колектив з висновками щодо аналізу результатів вступної кампанії, визначив внутрішні та зовнішні фактори, які вплинули на чисельність вступників в ОДЕКУ,  та поставив нові цілі щодо підвищення ефективності профорієнтаційної роботи, через впровадження  нових, інноваційних та креативних методів роботи з майбутніми абітурієнтами.

Значне місце у доповіді ректора було призначено подальшому удосконаленню   засобів організації навчання, а саме: модернізацію автоматизованої системи організації навчального процесу, впровадження заходів щодо покращення прозорості та об’єктивності внутрішнього семестрового контролю, запровадження заходів академічної доброчесності, наповнення університетського репозиторію академічними та науковими публікаціями, подовження впровадження методів дистанційного навчання.

SAM_0996

Приємною подією для науково-педагогічних працівників стала новина про те, що роботу трудового колективу ОДЕКУ високо оцінила держава і нагородила грамотою від Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом». Це є підтвердженням важливості екологічної освіти та науково-практичної роботи для забезпечення екологічної безпеки, і  надихає трудовий колектив Одеського державного екологічного університету до нових звершень у напрямку сталого розвитку.

сканирование0002 сканирование0003 сканирование0001

За трудові досягнення грамоти отримали: Божко Людмила Юхимівна (каф. агрометеорології), Школьний Євген Павлович (каф. метеорології та кліматології) Сафранов Тамерлан Абєсалович (завідувач каф. екології та охорони довкілля) та за участь у АТО грамоту від міністерства оборони, отримав начальник кафедри військової підготовки Грушевський Олег Миколайович.

SAM_0999 SAM_0997
SAM_0998 SAM_1000