Зустріч наукової молоді університету з проректором з наукової роботи ОДЕКУ

Снимок

26 лютого 2019 року відбулася зустріч наукової молоді нашого університету з проректором з наукової роботи ОДЕКУ, доктором географічних наук, професором Тучковенко Юрієм Степановичем, який детально розкрив тему «Організація наукової роботи молодих вчених».

Зустріч була насичена корисною практичною інформацією, обговорили наступні питання:

– актуальні можливості розвитку у науковій сфері;

– можливість участі у грантах та конкурсах наукових робіт для молодих вчених;

– можливості наукових стажувань закордоном;

– сучасні вимоги до отримання ступеня доктора філософії;

– основні пункти, на які треба звернути увагу при публікації наукових робіт у фахових виданнях та журналах, що входять до наукометричних баз SCOPUS та Web of science;

Також учасники мали змогу задати питання безпосередньо проректору з наукової роботи та отримати компетентні відповіді на них.

Головним посланням Юрія Степановича до наукової молодістало те, що можливості для розвитку у науці є, треба лише вміти їх знаходити та використовувати!

IMG_3139 viber image 2019-02-27 , 08.59.05
IMG_3141 IMG_3135

Наукове товариство ОДЕКУ дякує кожному присутньому на заході та особисто Тучковенко Юрію Степановичу за плідну зустріч!

А ми продовжуємо! Залишайтеся з нами та слідкуйте за останніми новинами у науковому житті університету разом із нами!