Зустріч студентів з доктором Анджеєм Рихліком із Технічного університету м. Лодзь, Польща

konferents_250x188

01 червня 2018 року до Факультету комп’ютерних наук ОДЕКУ завітав доктор Анджей Рихлік із Технічного університету м. Лодзь, Польша.

Візит шановного гостя став епіграфом до 3-ї Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених «Теоретичні та прикладні аспекти застосування інформаційних технологій в галузі природничих наук» (6-8 червня 2018 р., ОДЕКУ), до організаційного комітету якої входить пан Анджей.

Відомий вчений виступив із ініціативою початку програми обміну викладачами між факультетами технічної фізики, інформаційних технологій та прикладної математики Лодзького технологічного університету та факультетом комп’ютерних наук ОДЕКУ. Сам же Анджей Рихлік розпочав такий напрямок співробітництва лекцією за темою «Стратегія впровадження технологій 5G» для студентів третього курсу факультету комп’ютерних наук у рамках обміну досвідом проведення  дисципліни «Комп’ютерні мережі».

Студенти виявили зацікавленість проблемно-орієнтованою лекцією та показали активність у сприйнятті матеріалу у вигляді запитань до викладача.

Сподіваємось, що у наступному навчальному році, викладачі кафедри інформаційних технологій також у рамках обміну прочитають курси фахових лекцій на факультеті технічної фізики, інформаційних технологій та прикладної математики Технічного університету, м. Лодзь.

IMG_20180601_135008_m IMG_20180601_131253_m
51 IMG_20180601_133508_m