Зустріч з виборцями претендента на посаду ректора ОДЕКУ проф. Степаненка Сергія Миколайовича

Эмблема

Сьогодні, 3 травня 2018 року в Одеському державному екологічному університеті відбулась зустріч претендента на посаду ректора університету доктора фізико-математичних наук, професора Степаненка Сергія Миколайовича з трудовим колективом університету та студентами.

SAM_1396 SAM_1399

Сергій Миколайович ознайомив виборців зі своєю передвиборчою програмою, головною метою якої є забезпечення сталого функціонування університету, в першу чергу фінансового, а також забезпечення якості освітнього процесу на всіх ступенях вищої освіти. Він підкреслив найважливіші завдання, вирішення яких дозволить досягнути цієї мети – це підвищення ефективності управління університетом,розширення залучення співробітників та студентів університету до вирішення задач розвитку університету, удосконалення організації та здійснення навчально-виховного процесу і підвищення якості вищої освіти, забезпечення стабільності та розширення контингенту осіб, що навчаються в університеті,покращення результативності наукових досліджень, модернізації матеріально-технічної бази університету та гуртожитків тощо.

Основу Програми складають напрацювання, які були розроблені та прийняті в університеті за останні 15 років, та особливо – з кінця 2014 року (введення в дію нової редакції Закону України «Про вищу освіту»).

З повною програмою претендента на посаду ректора Одеського державного екологічного університету, доктора фізико-математичних наук, професора Степаненка Сергія Миколайовича можна ознайомитися за посиланням.

SAM_1403