About subdivisions of the university block

Про центрАдміністраціяНапрямки підготовкиНормативна база

Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів (ЦПО) є навчально-науковим структурним підрозділом Одеського державного екологічного університету, який створений у відповідності до Закону України “Про вищу освіту”, інші нормативно-правові акти, що регламентують освітню діяльність, Статуту Одеського державного екологічного університету.

Одним з головних завдань Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів є: підвищення кваліфікації працівників підприємств, організацій, установ з питань зростання рівня їх фахової майстерності, отриманні повного спектру необхідної інформації в сфері новітніх наукових досягнень, а також передового зарубіжного та вітчизняного досвіду з певної галузі спеціальності.

Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів пропонує слухачам короткочасні і довготривалі програми підвищення кваліфікації в галузі гідрометеорології, екології, менеджменту, комп’ютерних наук згідно з ліцензованим обсягом набору. Також ЦПО пропонує курси підвищення кваліфікації, в тому числі, для менеджерів, викладачів і інструкторів, зайнятих в галузі організації і проведення навчання персоналу і підготовки кадрів для національних гідрометеорологічних служб, а також інших зацікавлених осіб, пов’язаних з наданням освітніх послуг у сфері гідрометеорології та суміжних з нею областях. Такі курси спрямовані на поглиблення теоретичних знань та розвиток практичних навичок, необхідних для надання освітніх послуг у сфері гідрометеорології та суміжних областях. В курсі вивчаються сучасні педагогічні підходи до організації та адміністрування процесу навчання, включена велика кількість практичних завдань. Успішне завершення навчального курсу дозволить учасникам вдосконалити свої вміння планувати, проводити і адмініструвати, в межах своїх компетенцій і з урахуванням особливостей аудиторії.

Також до складу Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів входить підрозділ «Навчально-консультаційний центр заочної освіти», який займається організацією освітнього процесу та підготовкою кадрів на першому (бакалаврському рівні вищої освіти) за різними спеціальностями.

Представники таких підприємств як: Комунальне підприємство «Муніципальний центр екологічної безпеки» Одеської міської ради; Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» (КПБМР «БВАК»); ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ»; Приватне підприємство «Центр екологічної безпеки»; ТОВ «Оксаванекспорт ЛТД»; ДСНС України Український гідрометеорологічний центр; ДП « Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці»; ТОВ «УТІЛЬВТОРПРОМ»; Державне спеціалізоване підприємство «Одеський державний міжобласний спеціальний комбінат»; Державне підприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух); ТОВ «БОРІВАЖ»; ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» та інших організацій і установ по завершенню навчання й складання екзамену (заліку), отримали свідоцтва (сертифікат) державного зразка про підвищення кваліфікації.

ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПОСТІЙНИЙ НАБІР НА КУРСИ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Якщо Вас зацікавить той чи інший курс, зазначений в нашому переліку навчальних курсів, будь ласка:

• звертайтеся за адресою і телефонами (вказані нижче) або
  • зробіть електронну заявку на обраний курс, і співробітники ЦПО обов’язково поспілкуються з Вами і нададуть всю необхідну інформацію.

Контакти:

Одеса 65016, вул. Львівська, 15, каб. 210 НЛК №1

fpk@odeku.edu.ua

Тел. +38 (0482) 42-57-16

Електронна заявка на курс

Монюшко

Директор центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів

к.геогр.н., доцент

Монюшко Марина Михайлівна

blank Фахівець центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів

Носенко Ганна Василівна

Кундрик Секретар центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів