Міжнародна науково-практична конференція «Кліматичне обслуговування: наука та освіта» 22 Вересня 2021

• 28.09.2021

Міжнародна конференція «Кліматичне обслуговування: наука і освіта»

22-24 вересня 2021 р.

в Одеському державному екологічному університеті

має відбутись

Міжнародна науково-практична конференція «Кліматичне обслуговування: наука і освіта».

Основні напрямки роботи Конференції:

• проблеми кліматичного обслуговування в різних галузях економіки;
  • освіта в інтересах кліматичного обслуговування;
  • кліматичні ризики та адаптація до змін клімату на регіональному і локальному рівнях.

Впродовж конференції учасникам буде запропоновано долучитись до круглого столу на тему «Формування та розвинення докторської школи під егідою проекту Erasmus+ Project 586471-EPP-1-2017-EEEPPKA2_CBHEJPINTENSE».

Для участі в роботі Конференції необхідно на сайті Конференції www.climateservices.odeku.edu.ua заповнити реєстраційну форму і направити до Оргкомітету матеріали доповіді на електронну адресу climate.services.2021@gmail.com. Тези доповіді мають бути надіслані в оргкомітет Конференції не пізніше 16 серпня 2021 р.