Стипендійна програма та участь у літніх школах в університетах Латвії 1 Квітня 2022

• 10.02.2022

Інформуємо, що відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Латвійської Республіки в сфері освіти, науки, молоді та спорту від 29 вересня

2017 року Державне агентство з питань розвитку освіти Латвійської Республіки пропонує здобувачам вищої освіти та науковцям скористатися стипендійними можливостями для навчання/дослідження в закладах вищої освіти Латвії та участі у літніх школах у 2022/2023 навчальному році. Стипендії можуть надаватися студентам рівня бакалавр, магістр та PhD. Мови навчання: англійська, німецька, латвійська чи інша мова ЄС.

Подача заявок на участь у державній стипендійній програмі та участь у літніх школах для українських студентів та здобувачів на 2022/2023 навчальний рік відкрита та триватиме до 1 квітня 2022 року.

З більш детальною інформацією про Програму можна ознайомитися за посиланням: http://viaa.gov.lv/en/latvian-state-scholarships.

Деталі про надання стипендій Латвією громадянам іноземних країн на 2022-2023 навчальний рік наведені в інформаційному бюлетені та листі Державного агентства з питань розвитку освіти Латвійської Республіки № 4.-10.2/458 від 24.01.2022 р.

Відділ міжнародних з’вязків.