Відкрито конкурс на програму з розвитку потенціалу в Університеті м. Лунд, Швеція 15 Лютого 2023

• 15.02.2023

Університет м Лунд у Швеції відкрив прийняття заявок на участь у програмі з розвитку потенціалу «Innovation in Governance for Urban Nature-based Solutions (Інновації в управлінні для природоорієнтованих рішень в містах)». Програма здійснюється за фінансової підтримки Шведського інституту (SI).

Програма, яка дозволить дізнатися більше про керування та лідерство у сфері покращення якості міського середовища, проводиться онлайн і протягом одного тижня в Лунді, Швеція, та є безкоштовною для учасників. Цільовою аудиторією є особи, які беруть участь в управлінні побудованою інфраструктурою та системами, пов’язаними з природними ресурсами.

Загальний термін дії програми: травень 2023 – травень 2024

Мова навчання: англійська

Термін подачі заявок: 15 лютого – 23 квітня 2023 року

Дізнатися більше про програму та цільову групу можна у буклеті.

Ви також можете знайти додаткову інформацію про цю та інші програми розвитку потенціалу в Лундському університеті за посиланням: https://www.lunduniversity.lu.se/admissions/professional-education/capacity-building-programmes/innovation-public-sector.

Із запитаннями звертайтеся до NBSinnovation@education.lu.se.

Відділ міжнародних зв’язків.