About subdivisions of the university block

ВСП “ХЕРСОНСЬКИЙ ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ОДЕКУ”
запрошує на навчання  на бюджетні та контрактні місця 👩‍🎓👨‍🎓 за спеціальностями:
🌿  101 “Екологія” – фахівець еколог
⛅  103 “Науки про Землю” – фахівець гідрометеоролог
🏭  183 “Технології захисту навколишнього середовища” – фахівець з екологічного обладнання
🐟  207 “Водні біоресурси та аквакультура” – фахівець з аквакультури
✔️  Навчання безкоштовне!!!
✔️  Стипендія!
✔️  Можливість вступу без сертифікатів ЗНО/НМТ, на основі індивідуальної усної співбесіди!
Для  знайомства з коледжом пропонуємо онлайн-екскурсію за посиланням:
ПРО АКТУАЛЬНІСТЬ ПРОФЕСІЙ:
1. Навіщо необхідні гідрометеорологи:
2. Екологічна професія – професія майбутнього:
Прийом на навчання до коледжу буде здійснюватися ДИСТАНЦІЙНО ⚠️: подача заяв та документів через електронний кабінет вступника, а проведення співбесіди (для вступу на бюджет) із застосуванням інтернет-технологій або засобів телефонного зв’язку.
Для вступу на бюджет необхідно подати вказаний нижче пакет документів та успішно пройти співбесіду, а для вступу на контракт достатньо лише подати пакет документів (співбесіду проходити не потрібно)!
Перелік документів необхідних для вступу до коледжу:
▪️Паспорт (свідоцтва про народження для осіб, яким виповнюється 14 років після 01 січня 2022 року).
▪️Документ про здобуту освіту.
▪️Мотиваційний лист.
▪️Військово-обліковий документ (після 9-го класу не потрібно).
▪️Медична довідка за формою 086-о (можна подати коли навчання буде не дистанційно, а в звичайному очному форматі).
▪️Шість кольорових фотокарток розміром 3×4 см.
▪️Ідентифікаційний код.
Етапи вступної кампанії для вступників на базі 9️-го класу на ДЕННУ форму навчання
Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 23 червня та завершується 31 жовтня.
  • Перша сесія прийому (на бюджет і на контракт)
Прийом заяв та документів починається 30 червня та закінчується 13 липня о 18:00 год.
Індивідуальні усні співбесіди проводяться: з 14 липня до 21 липня (для вступу на бюджет).
Рейтинговий список вступників, які вступають на бюджет оприлюднюється не пізніше: 12:00 год 26 липня.
Вступники, які отримали рекомендації до зарахування, мають виконати вимоги до зарахування: на місця державного замовлення – до 12:00 год 28 липня.
Зарахування вступників відбувається:
  • на бюджет – не пізніше 18:00 год 30 липня;
  • на контракт – не пізніше ніж 03 серпня.
  • Друга сесія прийому (тільки на контакт)
Початок прийому заяв та документів 1 серпня .
Закінчення прийому заяв та документів  о 18:00 26 серпня.
Терміни зарахування вступників не пізніше 31 серпня.
  • Третя сесія прийому (тільки на контакт)
Початок прийому заяв та документів 19 вересня.
Закінчення прийому заяв та документів о 18:00 13 жовтня.
Терміни зарахування вступників не пізніше 21 жовтня.
Етапи вступної кампанії для вступників на базі 1️1-го класу на ДЕННУ форму навчання
Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 01 липня та завершується 31 жовтня.
  • Перша сесія прийому (тільки на контракт)
Прийом заяв та документів розпочинається 14 липня.
Прийом заяв та документів закінчується:
о 18:00 год 05 серпня — для осіб, які вступають тільки без сертифікатів національного мультипредметного теста;
о 18:00 год 31 серпня — для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів національного мультипредметного теста.
Зарахування вступників на контакт відбувається не пізніше 12:00 год 16 вересня.
Етапи вступної кампанії для вступників на базі 1️1-го класу на ЗАОЧНУ форму навчання!
  • Перша сесія прийому (тільки на контракт)
Прийом заяв та документів розпочинається 14 липня.
Прийом заяв та документів закінчується:
Індивідуальні усні співбесіди проводяться з 08 серпня по 16 серпня включно.
Консультації можна отримати за адресою м. Одеса, вул. Львівська, 15, Приймальна комісія ВСП “Херсонський гідрометеорологічний фаховий коледж ОДЕКУ” або за тел.
📱  +38095-724-54-24
📱  +38066-789-50-98
📱  +38066-671-35-90
або за електронною поштою: