About subdivisions of the university block

ЄДИНИЙ ВСТУПНИЙ ІСПИТ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

Загальна інформація

ЄВІ – форма вступного випробування з іноземної (англійської, або німецької, або французької, або іспанської) мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно – технологічних процесів здійснення ЗНО.

Усі охочі брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістр на базі здобутого ступеня бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) за всіма спеціальностями ОДЕКУ у 2021 році проходять вступний іспит із іноземної мови у формі ЄВІ (складений у рік вступу).

Реєстрація на ЄВІ

Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови розпочинається з 9:00 11 травня 2021 р. та закінчується 03 червня 2021р. о 18:00.

Ви можете зареєструватись на ЄВІ в будь-якому закладі вищої освіти.

Приймальна комісія ОДЕКУ здійснює реєстрацію за умови особистої присутності особи, яка бажає брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра (особиста реєстрація) та/або дистанційно (дистанційна реєстрація).

Для дистанційної реєстрації на ЄВІ на електронну пошту Приймальної комісії abitur@odeku.edu.ua вступник надсилає сканований пакет документів:

 • заповнену заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (Додаток 1);
 • документ, що посвідчує особу;
 • облікову картку платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
 • довідку, видану за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);
 • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
 • 2 фотокартки для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
 • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/О (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ)

УВАГА!

У темі листа необхідно зазначити прізвище, ім’я, по-батькові.

У тексті листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по-батькові (повністю),
та номер картки платника податків (за наявності).

До листа приєднувати архівований файл, що містить папку з документами
(Назвою папки є «Прізвище ім’я по-батькові код»

(наприклад, Петрова Оксана Іванівна 2220122409).

Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили у заяві-анкеті.

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.
У разі успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або засобами поштового зв’язку (за рахунок отримувача), якщо про таку необхідність зазначено у заяві-анкеті.

Інформацію про місце та час проведення вступних випробувань буде зазначено в запрошенні-перепустці, розміщеній на Вашій інформаційній сторінці «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше ніж за два тижні до проведення вступних випробувань.

Запрошення-перепустку кожен абітурієнт роздруковує самостійно зі свого електронного кабінету на сайті УЦОЯО: https://zno.testPortal.com.ua/master/login

Вхід до сторінки здійснюється за номером екзаменаційного листка та пін-кодом, зазначеним у ньому.

Докладніше про процедуру реєстрації можна дізнатись за посиланням: https://testportal.gov.ua/protsedura-reyestratsiyi-yevi-yefvv/
Правилами прийому до ОДЕКУ передбачені випадки, коли вступники до магістратури можуть здавати вступний іспит з іноземної мови замість ЄВІ:

 • особи, які не можуть взяти участі в ЄВІ через наявність у них захворювань, зазначених у Переліку захворювань та патологічних станів, що можуть бути перешкодою для проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
 • особи, які для виконання ЄВІ потребують створення інших особливих умов, ніж зазначені у Переліку особливих (спеціальних) умов, що створюються для осіб з особливими освітніми потребами в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
 • вступники, звільнені з військової служби починаючи з 01 квітня 2021 року;
 • при вступі на небюджетні конкурсні пропозиції на основі здобутого ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) вступники можуть на власний розсуд або подати результат ЄВІ, або скласти вступний іспит з іноземної мови у нашому навчальному закладі.

УВАГА!

Оригінал екзаменаційного листка з проставленою печаткою про складання ЄВІ
є необхідним документом для вступу — зберігайте його!

Бажаємо успіхів!

Приймальна комісія ОДЕКУ

Адреса: м. Одеса, вул. Львівська, 15, к.101 (реєстрація на ЄВІ, к.101).

Телефон: +38048-232-67-57 e-mail: abitur@odeku.edu.ua