ОДЕКУ здійснює підготовку здобувачів вищої освіти ступенів бакалавра, магістра, доктора філософії зі спеціальностей (освітніх програм):

Додаткові підрозділи

Одеський державний екологічний університет пропонує для абітурієнтів проходження навчання за різними спеціальностями та освітніми програмами.

Економічна освіта, менеджмент, управління та адміністрування

Ці дисципліни дозволяють студентам глибоко пізнати економічну науку, аналізувати ситуацію, як на рівні підприємства, так і на державному рівні. Випускники факультету можуть працювати на управлінських посадах та приймати самостійні рішення різного ступеню складності. Якщо ви амбіційні, маєте хист до аналізу, можливо саме економіка буде для вас найкращим напрямком, котрий дозволить вам реалізуватися у майбутньому.

enavchania

Екологія, науки про землю та водогосподарства

Ці спеціальності найкращим чином підійдуть для молодих та активних людей, котрі бажають змінити навколишнє середовище, зробити проживання на планеті безпечнішим та комфортнішим. Випускники цих спеціальностей можуть працювати на виробництвах, займатися науковою та дослідницькою діяльністю. Професії сьогодні затребувані, як у нашій країні, так і за кордоном.

Фізико-математичні науки

Ці прикладні дисципліни підійдуть абітурієнтам, котрі мають хист до математики, бажають пояснити законами фізики та математики навколишні явища та процеси. Випускники університету є затребуваними фахівцями у науково-дослідницьких центрах та у промисловості.