Вакансії для випускників

Нова державна служба України (НАДС)  

Київ

Головний спеціаліст відділу охорони навколишнього середовища та оцінки впливу на довкілля.

Вимоги:

·        вища освіта ступеня не нижче бакалавра за напрямком підготовки ‘Екологія’

·        досвід роботи — не потребує

·        вільне володіння державною мовою

Обов’язки:

·        Сприяння організації роботи відділу:

·        Розробка проектів рішень Київської міської ради та проекти розпоряджень Київської міської державної адміністрації з питань, що стосуються охорони довкілля.

·        Надання організаційно-методичної допомоги та, в межах компетенції, координація діяльності районних в місті Києві державних адміністрацій, а також підприємств, установ та організацій, розташованих на території міста Києва, незалежно від форм власності та підпорядкування у галузі охорони довкілля та використання природних ресурсів.

·        Сприяння організації збору, переробки, утилізації і захоронення промислових відходів на території міста Києва, визначенню територій для їх складування, збереження або розміщення:

·        Здійснення реалізації прийнятих законодавчих і нормативних актів, державних програм, що стосуються компетенції відділу.

·        Здійснення роботи з дозвільної діяльності і надання адміністративних послуг та відповідальність за своєчасне виконання документів, отриманих через Департамент (Центр) надання адміністративних послуг виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

·        Забезпечення виконання завдань і функцій, покладених на відділ.

Термін подачі заявок — 17 червня 2021

Контакти: Москалюк Ірина Миколаївна, +38-(044)-366−6416


Метеорологічний відділ Кременчуцького льотного коледжу повідомляє про наявність вакансій синоптика та метеоролога. Запрошуються випускники без досвіду роботи.
Умови:
– наявність гуртожитків, як у самому місті, так і поруч з роботою
– робота за фахом та перспективи росту;
– повний соціальний пакет.
Звертатися за телефоном • 067 6846292
Силіванова Олена Миколаївна, начальник метеорологічного відділу
Дата вакансии 01.06.2021