Відкрито річний доступ працівникам університету до ScienceDirect та інших ресурсів компанії Elsevier

У грудні 2020 р. підписанням договору між ДНТБ України та компанією Elsevier завершилися важливі процедури перемовин між Міністерством освіти та науки України та Elsevier щодо доступу до електронних наукових баз та аналітичних ресурсів.

Одеський державний екологічний університет уклав договір з ДНТБ України про однорічний доступ до електронних книг (майже 39 тис. видань) на платформі ScienceDirect (включно з безстроковим доступом до колекції 2088 електронних монографій 2019-2020 рр.).

Окрім річного доступу до ScienceDirect, до 31 травня 2021 р. університет отримав (продовжив) доступ до міжнародної наукометричної бази даних Scopus, виконавши відповідні заходи щодо підключення доступу до бази даних ScienceDirect.

ScienceDirect – повнотекстова база даних компанії Elsevier, яка містить 25% світових наукових публікацій з усіх галузей знань від понад 47 тис. впливових авторів.

На платформі ScienceDirect представлені такі типи наукових видань як: електронні книги Elsevier (eBooks), книжкові серії (Book Series), довідкові видання (Handbook), навчальні посібники (Textbooks) тощо. Серед переваг використання платформи ScienceDirect – зручний та інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, широко розповсюджені формати завантаження повних текстів (PDF і HTML) та наявність гіперпосилань на значну кількість науково-технічних і медичних статей на платформах інших видавництв.


elseiverЛаскаво просимо до ScienceDirect, провідної платформи рецензованої літератури для вдосконалення ваших досліджень.

Ми раді повідомити, що Міністерство освіти і науки України надає вашій установі доступ до ScienceDirect eBooks, провідної колекції наукових електронних книг від Elsevier.

За передплатою Міністерства, що діє з 1 січня 2021 р. до 31 грудня 2021 р., ScienceDirect дає змогу українським викладачам, дослідникам та студентам отримати нові знання із понад 35 000 міждисциплінарних книг, що містять досвід 47 000 авторів, від нашої першої книги, опублікованої в 1896 році, та до найновіших назв, у тому числі:

39000 200 6500
39 000+
електронних книг
200+
основних довідників
6 500+
серійних та довідкових томів
Підручників 330000 500
200+
підручників
330 000+
тематичних
сторінок
500+ журналів
Золотого Відкритого доступу

Ми готові підтримати доступ вашої установи до розширення знань про Science Direct. Наш портал ScienceDirect, розроблений спеціально для українських установ, пропонує навчальні відео, відповіді на поширені запитання та інші матеріали, які допоможуть дослідникам отримати знання, а також списки заголовків, рекламні матеріали та довідники по звітах з використання для підтримки потреб бібліотекарів.

Протягом 2021 року Elsevier буде проводити віртуальні тренінги – в режимі реального часу з доступом до записів – щоб допомогти вам навчитися інтегрувати ScienceDirect у свій робочий дослідницький процес та з широкого кола інших тем:

Ви можете дізнатись більше про заходи, розроблені спеціально для України, включно з тренінгами, семінарами та конференціями, з розділу порталу Events & Training (Події та тренінги).

Будьте в курсі нового змісту, вдосконалень, навчальних заходів та іншого, приєднуючись до нашої інтернет-спільноти Elsevier Ukraine у Facebook. Через нашу сторінку у Facebook діліться своїми коментарями та питаннями – ми з нетерпінням чекаємо на них!

Надання необхідних унікальних екологічних знань учням, які дозволять їм втілювати екологічні ініціативи, розробляти екологічні проекти та наукові роботи, направлені на забезпечення екологічної безпеки; Всебічний розвиток екологічних активістів, починаючи від екологізації мислення та закінчуючи особистісним розвитком, а саме: основні аспекти здорового та екологічного харчування, правильного підходу до спортивної та оздоровчої діяльності тощо. Виховання впевнених у собі та ґрунтовно підготовлених лідерів у напрямку сталого розвитку, здатних правильно сприймати, аналізувати та реалізовувати екологічну інформацію; Вивчення та розуміння базових положень екологічного законодавства; Формування екологічної свідомості та популяризація Концепції сталого розвитку серед учнівської молоді.


elseiver relx

Програма вебінарів з питань використання платформи ScienceDirect

Тема: Початок роботи з ScienceDirect.

Опис: Приєднуйтесь до вебінару, щоб дізнатися, як розпочати роботу з ScienceDirect. Дізнайтеся більше про створення та налаштування свого облікового запису, а також про варіанти віддаленого доступу, які забезпечать вам комфортну роботу з будь-якої точки світу.

https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_MMnURcxxQaWx1hzqiySotA

https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_ZYPWvZZAT26j2irrksVB7g

https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_HTQL52UlQ0CnAIz2ZfvbLg

https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_PbWLTcU6Ti2TVkT84mf00A

 

Тема: ScienceDirect: багатство знань.

Опис: під час цього вебінару буде продемонстровано, як можна знайти та отримати доступ до відповідного значущого та цікавого наукового вмісту. Неважливо, шукаєте ви журнали, книги чи інші документи – у ScienceDirect все це легко доступно. Буде розглянуто питання, як ефективно шукати літературу та як залишатися в курсі справ щодо розвитку певної галузі знань.

https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_ZRW4C9JlR0moq_d-eG4A_w

https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_t4T8ccQ9QkCvHIKCb-i-uA

https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_Ai3UWHWmQ8KNEykbUjRabQ

https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_pFwXXBv4R2mF5NkBWmImoQ

 

Тема: Розширте свої горизонти з ScienceDirect.

Опис: Приєднуйтесь до нас на цьому вебінарі, щоб дізнатись, як знайти вміст з відкритим доступом, як зробити тематичні сторінки найкращим інструментом для розширення та зміцнення ваших знань, а також як скористатись сервісом рекомендацій, щоб не пропустити провідних досліджень у вашій галузі.

2 березня 2021 року, о 10.00 год. (українською мовою):

https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_jk8sUxeYR12yoiuZZV1IkA

4 березня 2021 року, о 13.00 год. (англійською мовою):

https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_4jPD_LUGT_K3uBKTAomI1g

8 квітня 2021 року, о 13.00 год. (англійською мовою):

https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_BgIpx3sMRkK7fLuEbq12Rg

13 квітня 2021 року, о 10.00 год. (українською мовою):

https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_BgIpx3sMRkK7fLuEbq12Rg