Захист кваліфікаційних робіт бакалаврів на кафедрі економіка природокористування

• 27.06.2022

21 червня 2022 р. на кафедрі економіки природокористування Одеського державного екологічного університету відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів зі спеціальності 101 «Екологія» у  Екзаменаційній  комісії № 5.

Голова комісії:

• Чугай А.В., д.тех.н., професор кафедри екології та охорони довкілля.

Члени ЕК:

• Губанова О.Р., д. екон.н., професор, завідувачка кафедри економіки природокористування,
  • Бунякова Ю.Я., к. геогр.н., доцент кафедри економіки природокористування,

Секретар ЕК:

• Андрущенко О.С., к. екон.н., старший викладач кафедри економіки природокористування.

Засідання Екзаменаційної комісії № 5 проводилось дистанційно на платформі ZOOM.  Студенти гр. СТ-18 е, Е-5 та Е-5т презентували та вдало захистили результати своїх кваліфікаційних робіт.

Кваліфікаційні роботи бакалаврів виконувалися під керівництвом: д. екон.н., професора  Губановой О.Р., к. геогр.н., доцента Бунякової Ю.Я., к. екон.н. , доцента Арестова С.В., к. екон.н. , доцента Попової М.О., к. екон.н. Андрущенко О.С., Плетос С.В.

У завершальному слові голова комісії та завідувачка кафедри відзначили актуальність обраних тем досліджень, високий рівень виконаних бакалаврських кваліфікаційних робіт, висловили подяку всім учасникам і присутнім на даному заході і побажання успіхів в майбутньому та запросили бакалаврів до вступу в магістратуру кафедри восени цього року.

non