• Українська
  • English

ODEKU prepares applicants for higher education degrees of bachelor, master, doctor of philosophy in specialties (educational programs):

Additional units

Одеський державний екологічний університет пропонує для абітурієнтів проходження навчання за різними спеціальностями та освітніми програмами.

Економічна освіта, менеджмент, управління та адміністрування

Ці дисципліни дозволяють студентам глибоко пізнати економічну науку, аналізувати ситуацію, як на рівні підприємства, так і на державному рівні. Випускники факультету можуть працювати на управлінських посадах та приймати самостійні рішення різного ступеню складності. Якщо ви амбіційні, маєте хист до аналізу, можливо саме економіка буде для вас найкращим напрямком, котрий дозволить вам реалізуватися у майбутньому.

enavchania

Екологія, науки про землю та водогосподарства

Ці спеціальності найкращим чином підійдуть для молодих та активних людей, котрі бажають змінити навколишнє середовище, зробити проживання на планеті безпечнішим та комфортнішим. Випускники цих спеціальностей можуть працювати на виробництвах, займатися науковою та дослідницькою діяльністю. Професії сьогодні затребувані, як у нашій країні, так і за кордоном.

Фізико-математичні науки

Ці прикладні дисципліни підійдуть абітурієнтам, котрі мають хист до математики, бажають пояснити законами фізики та математики навколишні явища та процеси. Випускники університету є затребуваними фахівцями у науково-дослідницьких центрах та у промисловості.