Одеський державний екологічний університет посів 74 місце в “Топ-200 університетів України”

• 1.12.2020

Одеський державний екологічний університет – ОДЕКУ завжди докладає максимальних зусиль для того, щоб надавати якісну вищу освіту своїм здобувачам . Крім того, окрема увага приділяється постійному розвитку наукової діяльності для гідної підготовки молодих вчених, які б могли вирішувати актуальні наукові питання та виклики.

Саме тому вже багато років наш університет традиційно потрапляє у топ-200 ЗВО України за результатами незалежного оцінювання університетів . Зокрема, цього року наш університет також потрапив у цей список і посів 74 місце. Це означає, що ми рухаємося у вірному напрямку!

Ми щиро вітаємо колектив ОДЕКУ з гідною оцінкою плідної роботи. Але на цьому ми не зупиняємося, бо далі – більше!