About subdivisions of the university block

 
освітніпослуги
 

Одеський державний екологічний університет є провідним закладом вищої освіти в сфері екологічного та гідрометеорологічного напрямку. У стінах навчального закладу здійснюється підготовка молодших бакалаврів, бакалаврів та магістрів. Студенти мають змогу самостійно обрати напрям, за яким вони планують навчатись.

 

Випускники з освітнім рівнем бакалавр можуть займатися виробничою діяльністю та бути спеціалістами у своїй сфері. Якщо ви плануєте займатися науковою діяльністю чи педагогікою, необхідна наявність диплому про вищу освіту рівня Магістр. Також у ОДЕКУ проходить підготовка докторів наук та докторів філософії. Навчальний заклад славиться своєю науковою діяльністю.

 

Університет надає якісні освітні послуги в Україні за міжнародними стандартами та актуальними на сьогодні на ринку праці спеціальностями. Головним напрямком навчання у ОДЕКУ є моніторинг, прогнозування стану та охорона навколишнього середовища. Основна місія університету полягає у зміні світогляду суспільства. Адже тільки завдяки внеску кожного з нас ми зможемо залишити нащадкам природу, де безпечно та комфортно будуть жити наші діти. Здобудь вищу освіту в ОДЕКУ, та зроби свій внесок у збереження довкілля.