About university

“Наша місія – змінити світогляд нашого суспільства та залишити нащадкам природу, в якій комфортно жити. Приєднуйся до нашої роботи!”

— С. М. Степаненко, український еколог, ректор Одеського державного екологічного університету, доктор фізико-математичних наук, професор.

Для забезпечення практичної підготовки в університеті діють навчальні лабораторії, науково-навчальні бази практик:

 • гідроекологічна - на р. Дністер у с. Маяки (для підготовки гідрологів, гідрографів, екологів і фахівців в області іхтіології й водних біоресурсів),
 • геофізична - на березі Чорного моря в районі Отради (для підготовки океанологів, гідрографів, метеорологів і екологів),
 • метеорологічна - у смт. Чорноморка (для підготовки метеорологів, агрометеорологів, радіометеорологів і екологів),


В університеті працює об’єднаний обчислювальний центр, бібліотека та читальні зали із загальним фондом навчальної та наукової літератури близько 500 тис. томів, з 2005 року працює електронна бібліотека університету та репозитарій.

В Одеському державному екологічному університеті активно працює докторантура, аспірантура та ад’юнктура, діють три спеціалізовані Вчені ради по захисту докторських та кандидатських дисертацій з п’яти наукових спеціальностей. Нині на 21 кафедрі університету успішно ведуть педагогічну і наукову роботу близько 200 науково-педагогічних співробітників і наукових працівників, більше 2/3 з них мають вчену ступінь кандидата або доктора наук, 15 викладачів і науковців ОДЕКУ - дійсні члени (академіки) і члени-кореспонденти різних академій України, країн СНД, Європи та Сполучених Штатів.

Структура навчального процесу в ОДЕКУ наближена до міжнародних стандартів. З 2004 року підготовка фахівців півнів вищої освіти відповідає структурі та вимогам стандартів кредитно-накопичувальної системи організації навчального процесу. Всі спеціальності, по яких здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти в ОДЕКУ, акредитовані за IV рівнем.

About university

 • Гуртожитки

 • Студентський профілакторій

 • Їдальня, буфети

 • Плавальний басейн

 • Спортивні майданчики, тренажерні зали

 • Молодіжний напрям “Екопростір”

Все для комфортного навчання

Для забезпечення навчального процесу, наукових досліджень та відпочинку студентів створені гарні умови – сучасна навчальна, наука та соціальна інфраструктура (їдальня, спортивний корпус та гуртожитки) університету об’єднані в єдиному кампусі у курортному районі м. Одеса.

З 2007 року в університеті введений в дію сучасний спортивний комплекс з плавальним басейном, численними ігровими залами, спортивними майданчиками і секціями, тиром та тенісними кортами. На березі моря в рекреаційній зоні міста розташовані студентський профілакторій.

Додаткові можливості

У період навчання в університеті студенти та курсанти можуть отримати другу вищу освіту або робочу спеціальність, пройти курси поглибленого вивчання іноземних мов, дістати права водія плавзасобів.

 • Вивчання іноземних мов

 • Друга вища освіта або
  робоча спеціальність

 • Права водія плавзасобів