About subdivisions of the university block

Про кафедруМагістерські роботи
Підрозділ: Кафедра автоматизованих систем моніторингу навколишнього середовища та інформатики
Вид підрозділу: Кафедри
Будинок: Навчально-лабораторний корпус №1
Кабінет: 124
Телефон: (0482)32-67-38
E-mail: avto@odeku.edu.ua
Завідувач кафедри к.т.н., доц. Перелигін Борис Вікторович
Опис: Загальна інформація
Підготовка студентів
Наукова діяльність та міжнародне співробітництво
Перейти до сайту дистанційного навчання кафедри АСМНСI

Магістри кафедри автоматизованих систем моніторингу навколишнього середовища, які захистили магістерські роботи в 2019 р.

Магістри кафедри автоматизованих систем моніторингу навколишнього середовища, які захистили магістерські роботи в 2018 р.

Магістри кафедри автоматизованих систем моніторингу навколишнього середовища, які захистили магістерські роботи в грудні 2018 р.

Магістри кафедри автоматизованих систем моніторингу навколишнього середовища, які захистили магістерські роботи в червні 2018 р.

Магістри кафедри автоматизованих систем моніторингу навколишнього середовища, які захистили магістерські роботи в 2017 р.