About subdivisions of the university block

Університетом укладені угоди про освітньо-наукове співробітництво з 95 зарубіжними науковими установами та вищими навчальними закладами у наступних країнах: Австрія, Алжир, Бельгія, Болгарія, Бразилія, Велика Британія, В’єтнам, Греція, Грузія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Канада, КНР, Латвія, Литва, Мексика, Молдова, Монголія, Нідерланди, ПАР, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, США, Туреччина, Франція, ФРН, Філіппіни, Фінляндія, Хорватія, Швеція, зокрема, безпосередньо протягом 2022 р. – з екологічною лабораторією Laboratory Connection Services (LCS), Лондон, Канада, Грайфсвальдським університетом, ФРН, та Університетом Perpetual Help System Dalta Molino в м. Бакур, Філіппіни.

Університет є членом та партнером наступних міжнародних організацій: Альянсу університетів за демократію (AUDEM), Європейської організації співробітництва в галузі наукових досліджень і технологій (COST), Євразійської Асоціації Університетів та Чорноморської Мережі Університетів (BSUN).

Міжнародні наукові проєкти:

Міжнародні освітні проєкти Європейського Союзу:

Міжнародна діяльність