Е-навчання

enavchania

Незалежно від оточуючих факторів та подій, студенти ОДЕКУ мають змогу здобувати професію своєї мрії, котра дозволить їм у подальшому реалізуватися за обраною спеціальністю.

 

На кожен факультет університету є ліцензія на використання сучасного програмного забезпечення для електронного навчання. Завдяки цьому за потреби у онлайн-режимі може бути проведена підсумкова атестація, то ж студенти не будуть відставати від розробленої державної програми. Модернізація процесу навчання дозволяє віддалено проводити відео конференції, створювати зустрічі, комунікувати студентам з викладачами завдяки повідомленням та передачі файлів. Організація групових робіт також може проводитися дистанційно. Це значно спрощує процес навчання, та робить освіту більш мобільною.

 

На сайті Одеського державного екологічного університету розміщена велика електронна бібліотека, з якої наші студенти у будь-який зручний для них час можуть черпати необхідні знання. Більше немає необхідності підстроюватися під графік роботи звичайної бібліотеки. Е-навчання в Одесі надає студентам значно більше свободи та зручності. Здобувати освіту тепер стало ще цікавіше. Отримай вищу освіту в ОДЕКУ, та реалізуй себе у обраній професії.