Підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2020/2021 н.р. за спеціальністю 073 «Менеджмент» спеціалізації “Менеджмент природоохоронної діяльності” в ОДЕКУ

• 16.04.2021

13-14 квітня 2021 року в Одеському державному екологічному університеті на кафедрі публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності пройшла Підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2020/2021 н.р. за спеціальністю 073 «Менеджмент» спеціалізації “Менеджмент природоохоронної діяльності” у форматі відеоконференції на платформі Zoom.

Урочисто відкрив захід з привітальним словом та побажаннями успіхів учасникам ректор,  професор Степаненко Сергій Миколайович.

Далі галузева конкурсна комісія, до складу якої увійшли провідні науковці України з 8 закладів вищої освіти, Національної академії наук України, Асоціації менеджменту-освіти, розпочала свою роботу.

Учасники 2 етапу ІІ туру конкурсу доповідали результати наукових досліджень з широкого кола тем, якісно і детально давали відповіді на поставлені запитання й порадували членів конкурсної комісії своїми знаннями та ідеями, які, сподіваємося, в подальшому будуть реалізовані в конкретних громадах.

Студенти-учасники конференції достойно представили свої заклади вищої освіти, серед яких: Національний університет “Львівська політехніка”, Сумський державний університет, Миколаївський національний університет імені В.О.Сухомлинського,  , , Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, Національний університет “Києво-Могилянська академія”, Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка, Білоцерківський інститут непереривної професійної освіти, Миколаївський національний аграрний університет, Полтавська державна аграрна академія, Національний університет цивільного захисту України, Національна металургійна академія України, Національний університет водного господарства та природокористування, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Харківський національний аграрний університет ім.В.В.Докучаєва, Донецький державний університет управління м. Маріуполь, Одеська державна академія будівництва та архітектури, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна, Одеський державний екологічний університет

Завершився захід підведенням підсумків та оголошенням переможців, а також  Павленко О. П. ознайомила всіх учасників, їх керівників та членів галузевої конкурсної комісії з промороликом про ОДЕКУ, тож ті, хто вперше приймали участь у конкурсі мали можливість побачити красу нашого університету в онлайні.

Вітаємо всіх учасників і переможців та їх керівників з успішним захистом власних наукових розробок та бажаємо рухатись далі науково-дослідною стежкою з практичним освоєнням набутих результатів. Найближчим часом всі конкурсанти отримають відповідні документи.

Дякуємо членам Галузевої конкурсної комісії за плідну роботу та створену доброзичливу атмосферу конкурсу!