Вітаємо Бурлаку Дмитра з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

• 17.04.2021

Кафедра військової підготовки, кафедра публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності вітає курсанта 3 курсу, Голову КП «Екопростір» БУРЛАКУ ДМИТРА, який посів І місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Менеджмент, зі спеціалізації «Менеджмент природоохоронної діяльності».

Галузевою конкурсною комісією було визначено рівень практичної опробації роботи та високу ефективність  запропонованої технології.

Виражаємо подяку та вітання його  науковому керівнику, к.е.н., доцента кафедри публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності ГОЛОВІНОЙ  ОЛЕСІ ІВАНІВНІ.

Бажаємо успіхів у науковій роботі та нових перемог!