Вітаємо старшого викладача кафедри загальної і теоретичної фізики Співака А.Я. із захистом кандидатської дисертації

• 5.05.2021

27 квітня в київському Інституті Теоретичної Фізики ім. М.М. Боголюбова відбувся захист кандидатської дисертації старшого викладача кафедри загальної і теоретичної фізики Співака А.Я., яка присвячена дослідженням гранульованого стану матерії. Провідні фізики-теоретики країни одноголосно схвалили та підтримали, як отримані результати представлені до захисту, так і світовий рівень досліджень з фізики м’якої матерії і зокрема гранульованих матеріалів, якими вже на протязі майже 30 років успішно керує завідувач кафедри загальної і теоретичної фізики Одеського Державного Екологічного Університету, та керівник представленої дисертації, професор Герасимов О.І., який виконав піонерські роботи з розбудови теоретичних моделей великих конгломерацій мікро-механічних систем. У свої виступах, видатні вчені, опоненти та члени спеціалізованої ради із захисту докторських дисертацій особливо підкреслювали сміливі кроки зроблені в напряму досліджень мікро-механічних систем за допомогою методів теоретичної фізики, тісний зв’язок із експериментальними групами, які працюють у провідних світових університетських центрах і активно співпрацюють з кафедрою, практичний характер отриманих результатів та масштабні перспективи їх застосувань у сучасних технологіях та міждисциплінарних дослідженнях.

Поздоровляємо дисертанта і наукового керівника із блискучим захистом і високою оцінкою рівня наукових досліджень! Бажаємо подальших успіхів і досягнень!