До 210-річчя від Дня народження Великого Кобзаря

• 9.03.2024

9 березня в Україні відзначають День народження Тараса Григоровича Шевченка – духовного батька українства, славетного Кобзаря, чиї слова і зараз звучать надзвичайно пророчо. Шевченко – творець в українській літературі та в духовному житті України могутнього національного духу. Його творчість стала символом боротьби за українську державність, волю та незалежність. Поетична спадщина Кобзаря – це понад 240 творів, які перекладені понад ста мовами світу.

На кафедрі метеорології та кліматології проведено заходи до 210-річчя від Дня народження Великого Кобзаря, в яких приймали участь студенти кураторських груп і викладачі кафедри. Наші спікери – студентки груп МКА-20 Чеботарьова Наталія і МКА-21 Дмитрієва Аліна – розповіли про життєвий шлях поета: важке дитинство і навчання, заслання, поетичну і художню творчість Тараса Шевченка. Студенти прочитали вірші Великого Кобзаря. Поезія Тараса Шевченка, незважаючи на численні заборони, стала нетлінною і важливою частиною духовної єдності українського народу.

Вшановуємо пам’ять славетних українців.