- 8.03.2023
8 березня викладачі та студенти ОДЕКУ прийняли участь в он-лайн заході, присвяченому Міжнародному жіночому дню, на тему «СИЛЬНІШІ РАЗОМ. ЖІНКА В СУЧАСНОМУ СВІТІ», що був організований Радою молодих вчених при Одеській обласній державній адміністрації.
З привітальним словом та добрими побажаннями винуватицям свята виступили заступниця голови РМВ ОДА ДОКУС Ангеліна Олександрівна та модератор зустрічі асоційований член РМВ ООДА МИХАЙЛЕНКО Владислав Іванович.
У рамках заходу його спікерка Юлія КОТЕЛЬНІКОВА, членкиня РМВ ОДА, розповіла історію свята, про проблеми, з якими стикаються жінки в різних сферах життя, зокрема в науковій, поділилась власними літературними вподобаннями, що розповідають про права жінок.
Дякуємо організаторам та спікерці за нові знання про права та можливості жінок у сучасному світі, а всім присутнім за проявлений інтерес до заходу!
![](https://odeku.edu.ua/wp-content/uploads/1-12.jpg)
![](https://odeku.edu.ua/wp-content/uploads/2-10.jpg)
![](https://odeku.edu.ua/wp-content/uploads/3-11.jpg)
![](https://odeku.edu.ua/wp-content/uploads/4-10.jpg)