- 14.10.2022
![шьп](https://odeku.edu.ua/wp-content/uploads/pokrova.jpg)
Відділ з організації виховної роботи студентів, Рада студентського самоврядування та Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів Одеського державного екологічного університету щиро вітає всіх Захисників та Захисниць зі святом!
Відважні й незламні наші Захисники та Захисниці, хоробрі воїни, непереможні нащадки козацького роду! Дякуємо кожному з Вас за твердий характер, силу і героїзм! Низький уклін усім, хто захищає Україну! Нехай Пресвята Богородиця береже Вас своїм Покровом! Переможемо! Слава ЗСУ! Честь і шана Героям!