Захист кваліфікаційних робіт бакалаврів зі спеціальності «Науки про землю» (атмосферні науки) студентами кафедри метеорології та кліматології

• 21.06.2024

21 червня 2024 р. успішно відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів зі спеціальності 103 «Науки про Землю» (Атмосферні науки) у Екзаменаційній комісії № 6.

Голова комісії Овчарук Валерія Анатоліївна, д-р.геогр.наук, професор, зав. кафедрою гідрології суші факультету гідрометеорології та екології ОНУ ім. І.І. Мечникова, гарант освітньої програми «Гідрометеорологія» на рівні бакалавр.

Члени ЕК:

• Вольвач О.В., канд.геогр.наук, доцент, зав. кафедрою агрометеорології та агроекології,

• Прокоф’єв О.М., канд.геогр.наук, доцент, зав. кафедрою метеорології та кліматології,

Секретар ЕК:

• Толмачова А.В., канд.геогр.наук, зав. навчальної лабораторії екології рослин та ґрунтознавства кафедри агрометеорології та агроекології.

Зважаючи на діючий воєнний стан та складну ситуацію з енергопостачанням засідання Екзаменаційної комісії № 6 проводилось у змішаному форматі – очно та дистанційно на платформі ZOOM. Підчас засідання підчас якого 14 студентів денної форми навчання (гр. МКА-20) та два студента заочної форми навчання (гр. М-5) презентували та вдало захистили результати своїх кваліфікаційних робіт.

Кваліфікаційні роботи бакалаврів-метеорологів виконувалися під керівництвом викладачів кафедри метеорології та кліматології Прокоф’єва О.М., Боровської Г.О., Волошиної О.В., Міщенко Н.М., Нажмудінової О.М., Недострелової Л.В.:

✔️ Вплив часової еволюції нестійкості на кількісні характеристики конвекції;

✔️ Аналіз процесів утворення туманів на території України протягом 2019 року;

✔️ Грозова активність на території України протягом 2019 року;

✔️ Аналіз просторово-часового розподілу сумарної радіації на території України;

✔️ Процеси градоутворення на території України;

✔️ Шторми в Європі в 2023 році.

Всі кваліфікаційні роботи пройшли перевірку на унікальність тексту з гідним результатом – 80-100 %.

Колективи кафедри метеорології та кліматології і кафедри агрометеорології та агроекології виражають щиру подяку голові Екзаменаційної комісії № 6 доктору географічних наук Овчарук Валерії Анатоліївні та всім членам Екзаменаційної комісії.

Вітаємо наших випускників з присвоєнням кваліфікації “Бакалавр з Наук про Землю” і бажаємо їм вдало продовжити свою професійну кар’єру з метеорологічного обслуговування цивільної авіації, органів державної влади та управління і різних галузей економіки України.

Щиро бажаємо професійних звершень, сподіваємося на зустрічі у магістратурі

та на підтримку контактів з фахових питань!!!!!