Засідання студентського наукового семінару присвяченого темі “Наукове обгрунтування відновлення референтного стану малих річок України (за гідроморфологічними показниками)”

• 25.11.2021

24 листопада 2021 року в 14.30 -16,05 в дистанційному форматі в системі Zoom успішно відбулось засідання студентського наукового семінару згідно плану подібних семінарів і гуртків по кафедрі гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ. Семінар був присвячений темі “Наукове обгрунтування відновлення референтного стану малих річок України (за гідроморфологічними показниками)”. Головуючими були к.г.н., доц. кафедри гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ Гриб О.М., також брали участь інші члени кафедри та студенти-магістри груп МЕК-21, МЕБ-20, МОС-21. Теми даповідей – презентацій були актуальні та допоможуть майбутнім магістрам краще опанувати свою майбутню спеціальність. До Вашої уваги деякі фото з проведеного заходу.