About subdivisions of the university block

Підготовчі курси Одеського державного екологічного університету існують більше 20 років, де щорічно проходять навчання громадяни України та слухачі іноземці. За час свого існування на базі Підготовчого відділення підготовлено близько 6 тисяч випускників з 15 країн світу, переважна більшість із яких надалі успішно продовжувала навчатися на різних факультетах університету. Основна мета підготовчого відділення – поповнення студентських лав університету найбільш підготовленою, талановитою та обдарованою молоддю. За додатковий рік навчання слухачі не тільки отримують якісну підготовку з фундаментальних дисциплін, а й знайомляться з історією та традиціями університету, спілкуються з провідними вченими та викладачами, відвідують культурно-виховні заходи. Серед слухачів підготовчого відділення ведеться профорієнтаційна робота, яка допомагає їм зорієнтуватися при виборі майбутньої спеціальності. До цієї роботи залучені кафедри, факультети, інститут та наукові підрозділи університету.

Протягом всіх років залучення слухачів та подальше їх навчання в університеті проводиться в тісній співпраці з школами, гімназіями, ліцеями, коледжами міста Одеси та областей України.